Native speaker w każdej szkole!

 

Przedstawiamy rewolucyjne podejście do nauki języka angielskiego – Native Speaker w każdej szkole, we współpracy z szkołą angielskiego online Tutlo! 

 

Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła już włączyła się w program, który umożliwia naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. To niezwykła szansa na doskonalenie umiejętności językowych dla naszych uczniów!

 

Jak to działa? Na lekcjach angielskiego łączymy się z native speakerem. Uczniowie ostatnie 10-20 minut każdej lekcji korzystają z arkuszy i gier językowych utrwalając wiedzę.

 

Naszym celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki. W tym tygodniu ruszyliśmy z zajęciami w pierwszych klasach ale w najbliższych tygodniach każda klasa będzie miała okazję skorzystać z lekcji z native speakerem, dzięki dostępowi do nowej usługi dla szkół: Native Speaker na żądanie!

 

Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo: https://hello.tutlo.com/ns-w-kazdej-szkole?szkola=Zesp%C3%B3%C5%82%20Szkolno-Przedszkolny%20nr%202%20w%20Zasolu

 

 

 

 

Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program „Native Speaker w każdej szkole”! 

 

#NaukaJezyka #Tutlo #NativeSpeakerWSzkole #NowoczesnaSzkola #NativeSpeaker

 

 

 

.

Skip to content