Po całym roku pracy, nadszedł w końcu upragniony czas, na który czekają z niecierpliwieniem młodsi i starsi. Wakacje….
Zanim jednak oddamy się błogiemu lenistwu, przypomnijmy sobie uroczystość zakończenia roku szkolnego.
Zakończenie roku miało miejsce sali OSP w Zasolu i rozpoczęło się występem naszej utalentowanej uczennicy- Hani Jarnot, która reprezentowała szkołę podczas IV Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej w „Piosence drewnianych lalek”. Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne oraz wyróżnienia dla wzorowych uczniów,
a także podziękowania dla rodziców, na których pomoc zawsze możemy liczyć. Wydarzenie umilił nam swym występem Wojtek Zemanek z klasy IV, prezentując swe talenty podczas gry na keyboardzie.
W tym dniu pewien etap edukacyjny zakończyła klasa III, która we wzruszający sposób podziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły, a także rodzicom. Po sentymentalnej partii, przyszła pora na zabawny skecz, który dostarczył zgromadzonym wielu pozytywnych emocji.
Na tym zakończmy naszą szkolną przygodę, (…) bo wakacji nadszedł czas. Wiele przygód czeka nas..
Do zobaczenia we wrześniu!

 

Skip to content