„Szczęśliwej drogi już czas”- to motto  zakończenia roku szkolnego 2022/2023.
Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od przywitania zgromadzonych, a następnie tegoroczne absolwentki podziękowały Pani Dyrektor oraz nauczycielom za spędzony z nimi czas.  Belfrzy integrowali się z uczniami i pokazali, że młodzież może zawsze na nich liczyć poprzez symboliczne wykonanie tańca do piosenki „Ramię w ramię”, klasa piąta pożegnała najstarszą klasę wspólnym wykonaniem układu do utworu Ryszarda Rynkowkiego. Uczennice wcieliły się w role nauczycielek, wykonując skecz „Tak to na lekcji bywa”, a na koniec klasy 4,5 i 8 zaśpiewały wakacyjną piosenkę „Początek”. Następnie przyszła kolej na występ klasy III, która wspominała szkolne lata oraz uraczyła zebranych wakacyjnym występem.
Pani Dyrektor podziękowała za występy uczniom oraz za przybycie rodzicom, przypomniała także najważniejsze wydarzenia minionego roku.
W części oficjalnej został powołany nowy skład pocztu sztandarowego, a następnie przyszła pora na listy gratulacyjne, uhonorowanie najbardziej aktywnych rodziców oraz wyróżnienia dla uczniów z najwyższą średnią w szkole, a także stuprocentową frekwencją.

 

 

.

Skip to content