Bajki, kto z nas ich nie kocha? Dostarczają wzruszeń, powodują uśmiech na twarzy,  przenoszą nas do przeszłości. Przypominają nam cudowne, beztroskie chwile, słodkie dzieciństwo, za którym często tęsknimy. W taką bajkową podróż zaprosiliśmy wszystkich zgrormadzonych 16 czerwca podczas corocznego Pikniku Rodzinnego.
Po przemówieniu Pani Dyrektor Alicji Rochowiak- Zając oraz przywitaniu znamienitych gości: Pana Burmistrza Brzeszcz Radosława Szota, Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Anny Rusin oraz Pani Sołtys Zofii Wójcik, grupy przedszkolne i szkolne zaprezentowały swoje umiejętności aktorsko-wokalno-taneczne we wspaniałym bajkowym repertuarze. Nie zabrakło także wierszyków i piosenek dla  rodziców, którzy  zostali jeszcze uhonorowani tradycyjnym sto lat oraz upominkami.
Po części artystycznej dzieci mogły beztrosko spędzić czas na dmuchańcach, poczęstować się watą cukrową i popcornem, a także spędzić wspólne chwile z rodzicami, konsumując kiełbaskę z grilla oraz wspaniałe ciasta oraz pobawić się z Myszką Miki i psem Marshallem.
Do zobaczenia za rok!

.

Skip to content