Jest taki dzień w roku, w którym wszystkim dzieciom nie schodzi uśmiech
z twarzy, to oczywiście Dzień Dziecka. 1 czerwca wychowawcy klas stanęli na wysokości zadania, aby sprawić swoim podopiecznym przyjemność i uczcić ten dzień  w wyjątkowy sposób. Podczas lekcji odbywały się różne konkursy, a na podwórku szkolnym zawody sportowe, nie zabrakło także uwielbianych przez dzieci planszówek oraz gier karcianych.
Dzięki wspaniałym rodzicom, uczniowie mogli skosztować pysznej pizzy oraz słodkich napojów. Samorząd Uczniowski również zorganizował  zabawę dla uczniów, których zadaniem było odgadnięcie, jakiego nauczyciela przedstawia zdjęcie. I nie byłoby może w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, iż fotografie pochodziły z wczesnych lat dziecięcych naszych belfrów…
A może Wy, drodzy czytelnicy naszej strony, pokusicie się o odpowiedź? 😊

Skip to content