W ciągu roku celebrujemy różne chwile i ciekawe dni… A jest ich naprawdę sporo, każdy z nas z utęsknieniem czeka na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Dzień Mamy czy Dzień Taty.
Jest również taki dzień, o którym być może nie wszyscy wiedzą, to Dzień Dobrych Uczynków.
Samorząd Szkolny postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień. Z tej okazji zachęcał uczniów do czynienia dobra. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i postanowili przeczytać uczniom klasy pierwszej komiks, który był omawiany na lekcji języka polskiego. „Kajko i Kokosz” przypadł do gustu młodszym koleżankom i kolegom do tego stopnia, iż postanowili oni stworzyć własne wypowiedzi bohaterów lektury.
Do Dnia Dobrych Uczynków dołączyła również społeczność szkolna, która postanowiła pomóc domownikom w codziennych obowiązkach. Gratulujemy takich wspaniałych pociech i dziękujemy za wszystkie zdjęcia, ale pamiętajmy, że dobro warto czynić zawsze, nie tylko od święta!

 

 

[/et_pb_column]
Skip to content