Jest taki dzień w roku, w którym wszystkim dzieciom nie schodzi uśmiech
z twarzy, to oczywiście Dzień Dziecka. 31 maja społeczność szkolna postanowiła uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób, wybierając się do pobliskiej leśniczówki. Tam czekała na uczniów wspaniała niespodzianka- zawody sportowe, zorganizowane przez klasy siódmą i ósmą z wychowawcą i trzeba przyznać, że młodzież stanęła na wysokości zadania, aby umilić najmłodszym ten czas.
A konkurencje nie były łatwe: bieg z jajkiem między słupkami, rzuty do tarczy, skoki na skakance, jednak punktem kulminacyjnym okazało się przeciąganie liny.
Aby zawodnikom nie zabrakło sił, rodzice przygotowali dla swoich pociech kiełbaski z grilla oraz pyszną herbatę.
Po powrocie do szkoły czekała na uczniów kolejna niespodzianka- słodki poczęstunek.

Skip to content