AKCJA „I TY MOZESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” DLA DOMU DZIECKA ORAZ ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W OŚWIĘCIMIU

 

 

Dzieci uczęszczający do Naszego Przedszkola jak również uczniowie Naszej Szkoły aktywnie włączają się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących wsparcia i pomocy. Są to akcje powtarzające się w jakimś czasie. Dzięki temu uczą się wrażliwości na potrzeby innych, rozwijają uczucie empatii, kształtują pozytywną postawę wobec potrzebujących. Swoją postawą i zaangażowaniem  udowadniają, że nie jest im obojętny los zwierząt i ludzi chorych, samotnych, niepełnosprawnych i biednych. Za pomoc i otwarte serca należą się wszystkim serdeczne podziękowania.

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie

 

                  Szkolne Koło Wolontariatu

Skip to content