Jak co roku spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Jest to wspaniała okazja do wspólnie spędzonego czasu poza murami szkoły oraz do celebrowania chwil, które są tak bardzo ulotne…
Kolor był  motywem przewodnim święta.
Oko ludzkie potrafi rozróżnić około 10 milionów różnych odcieni kolorów. Tak jak różnorodne są barwy i my różnimy się od siebie, mamy różne temperamenty, inne pomysły, odmienną energię, ale łączyło nas jedno wspólny cel: chęć spędzenia czasu razem z naszymi gośćmi oraz wspaniała zabawa.
Każda grupa przedszkolna oraz klasa zaprezentowała się w innym kolorze oraz repertuarze. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierali cały rok placówkę.
Dzieci mogły skorzystać z dmuchańców, niezwykłą atrakcję stanowiła piana-party :). Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc naszych kochanych rodziców, którzy częstowali zgromadzonych kiełbaskami oraz pysznymi ciastami.
Szkoda, że czas tak szybko płynie……do zobaczenia za rok. Jaki wtedy będzie obowiązywał motyw przewodni….? 🙂

 

Skip to content