W miniony wtorek nasi wspaniali uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Wykazali się wielką odwagą i kunsztem oratorskim.  Justyna z klasy VI w dojrzały i przejmujący sposób poruszyła trudny temat życia i śmierci, Hania z klasy IV pokazała niezwykły talent aktorski, jej przekaz spodobał się  publiczności, która przyznała jej trzeciej miejsce. Nie było wśród uczestników drugiej takiej osoby jak Martyna z klasy IV, która przygotowała najdłuższą ze wszystkich biorących udział uczestników prozę, a nasz rodzynek Gabryś z klasy V w niezwykle dostojny sposób przedstawił wiersz Wisławy Szymborskiej.
Jesteście najlepsi! Społeczność szkolna i wszyscy nauczyciela są z Was niezwykle dumni!

.