Dzięki znajomości języków obcych nawet najbardziej odległe zakątki świata mogą stać się nam bliższe, a zupełnie odmienne kultury – bardziej zrozumiałe.

Jak co roku również w naszej szkole zorganizowaliśmy zabawy, gry, quizy, czytanie ciekawostek o różnych krajach, aby zwrócić uwagę  dzieci na korzyści płynące z uczenia się języków obcych. Każdy mógł zaprezentować  wiadomości i umiejętności z zakresu wiedzy dotyczącej różnych państw podczas zabaw i gier dydaktycznych. W akcję włączymy się również przedszkolaki z najstarszej grupy. Uczniowie klas 4-6 dodatkowo brali udział w konkursie polegającym na odgadnięciu tego samego zdania napisanego w różnych językach. Ich pomysłowość, ciekawość i  zaangażowanie były naprawdę imponujące.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy

 

 

 

 

.

Skip to content