Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów i pasji.
W naszej szkole i w przedszkolu, w tym wyjątkowym dniu różne talenty nam się uaktywniły.
Najmłodsi milusińscy mieli za zadanie wykleić, nie może być inaczej, pięknymi kropkami rysunki, grupa starsza pozowała do zdjęcia z przygotowanymi w kropki gadżetami, zerówka umieszczała plastelinowe kulki na obrazkach.
Uczniowie także nie próżnowali, wykonywali swoje drzewka pełne pasji, tworzyli za pomocą różnych materiałów klasową kropkę i po prostu wspaniale się bawili….
Proszę spojrzeć na efekty!!

.