Nasza placówka kolejny raz dołączyła do programu Lidla: Szkoły pełne talentów!
 Polega ona na zbieraniu TALENCIAKÓW  za zakupy w markecie Lidl.
Jeśli robią Państwo zakupy w sklepach LIDL, to zapraszamy do zbierania Talenciaków i przypisywania ich do naszego zespołu szkolno-przedszkolnego. Za zebrane kupony szkoła i przedszkole będą mogły otrzymać nagrody.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej szkole?
Są dwie możliwości:

  1. Wejście na stronę szkoły.lidl.pl , wpisać słowo kluczowe (np. Zasole) lub nazwę szkoły: Szkoła Podstawowa im. Kostka Jagiełły w Zasolu, do której należy przypisać ręcznie lub za pomocą kodu QR Talenciaka.
  2. Wrzucenie Talenciaka do specjalnego pudełka, które znajduje się przy wejściu do przedszkola oraz na pierwszym piętrze budynku.

Akcja trwa do 17 grudnia 2023 roku.
Zachęcamy do zbiórki tych kuponów!
Razem możemy więcej!

Poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające prezenty, które szkoła i przedszkole otrzymały za zdobyte punkty. Radość dzieci bezcenna!!

 

.

Skip to content