Dzień Kobiet to święto, które w Polsce zyskało sławę  w okresie PRL-u.
W latach 70. ofiarowywano goździki, rajstopy, a później tulipany i to właśnie te ostatnie nadal dominowały wśród szkolnych podarunków, nie brak również było róż, a przede wszystkim ukochanych przez wszystkich łakoci.
Samorząd Uczniowski również postanowił uhonorować  wszystkie Panie
i „wykonał” oryginalny prezent : (…)więc przynosimy Paniom kochanym wiersze, które będą wyrecytowane A z tych wierszyków będzie bukiecik od Samorządu Szkolnego, od wszystkich dzieci. (..)
(…)Kwiatów nie dam – mimo szczerych chęci.
Lecz słowa, które zostaną w pamięci. (…)
Samorząd Szkolny przygotował także zabawę, dzięki której mogliśmy trochę bliżej poznać nasze Panie nauczycielki, ponieważ odpowiedziały one na pytania dotyczące np. ich ulubionej formy spędzania wolnego czasu, dowiedzieliśmy się również jakiego przedmiotu w szkole nie lubiły oraz wielu innych ciekawych rzeczy, 😊 śmiechu przy tym było co niemiara.
I trzeba przyznać, że mamy naprawdę wspaniałą kadrę nauczycielską, która ma do siebie ogromny dystans
i cechuje ją niesamowite poczucie humoru.

[/et_pb_column]
Skip to content