Nie samą nauką żyje człowiek…
dlatego klasy IV-VIII wraz z wychowawcami postanowiły wybrać się do parku trampolin GOjump w Bielsku- Białej.
Tradycją już staje się przejazd komunikacją publiczną, a sprzedaż dwudziestu biletów stanowi nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy 😊
Po dotarciu na miejsce, udaliśmy się do upragnionego parku, gdzie młodzież została zaproszona na rozgrzewkę, która jest niezwykle ważna w celu zminimalizowania ryzyka urazów. Instruktor poinformował także uczniów
o zasadach, których koniecznie należy przestrzegać.
Po dwugodzinnych skokach, wspinaczkach i zawodach sportowych, zmęczeni, ale  szczęśliwi udaliśmy się na małe co nieco. Obejrzeliśmy także pomnik Bolka i Lolka, który obudził w nas cudowne wspomnienia z dzieciństwa. Być może jeszcze tu kiedyś wrócimy  i zobaczymy coś ciekawego, ponieważ Bielsko- Biała ma bardzo wiele interesujących miejsc do zaoferowania.
Następnie udaliśmy się w podróż powrotną, na szczęście udało nam się wrócić do domów przed burzą.

 

Skip to content