Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją jaka nastąpiła serdecznie Państwa zapraszamy do włączenia się do zbiórki dla mieszkańców Ukrainy.

Wszelkiego rodzaju artykuły bardzo prosimy przynosić do szkoły (PAULINA PACUŁA, LIDIA CZOPEK) lub przedszkola (JOANNA PATYK).

Lista najpotrzebniejszych rzeczy:

chusteczki nawilżane, kremy, środki czystości
– smoczki, gryzaki
– mleko modyfikowane
– środki przeciwgorączkowe
– kremy na odparzenia
– termosy
– pluszaki

– soki dla dzieci

–  środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów

– bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych

– ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry

– zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki,

• – środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe,
  • – zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne,
  • – żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne.

Artykuły wielorazowego użytku (smoczki, bielizna, ręczniki itp.) bardzo prosimy, aby były NOWE!

za wszelkiego rodzaju dary serdecznie dziękujemy w imieniu potrzebujących!

organizatorzy:

Joanna Patyk