Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 ogłoszony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozwolił szkole pozyskać środki na zakup nowości czytelniczych, aktualizację lektur oraz zakup wyposażenia do biblioteki szkolnej.

            Księgozbiór biblioteki  wzbogacił się  nie tylko o lektury szkolne, ale o książki zgodne z potrzebami i zainteresowaniami czytelników. Nowości zakupione do biblioteki to atrakcyjne książki, często bestsellery, książki poczytnych autorów, nagradzane w prestiżowych konkursach literackich. Tak ciekawie doposażony księgozbiór pozwala uczniom miło spędzać czas, dostarcza radosnych emocji, wielu wrażeń, rozbudza zainteresowania, skłania do dyskusji na temat przeczytanych książek.

                        Kochani uczniowie, zapraszamy do biblioteki. Książki na Was Czekają.

Skip to content