Zakończyła się kolejna zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt ze schroniska w Oświęcimiu zorganizowana w Zespole  Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Zasolu. Przez kilka tygodni udało nam się zebrać kilkanaście kilogramów karmy dla zwierząt – psów i kotów. Oprócz, suchej i mokrej karmy wśród zebranych rzeczy było mnóstwo przedmiotów niezbędnych dla zwierzaków.

Zbiórka, po raz kolejny pokazała osobom wspierającym akcję nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

Wszystkie zebrane dary zostały przewiezione do schroniska dla zwierząt w Sosnowcu.

Wszystkim ofiarodawcom za ogromne serce, zaangażowanie i ogromną pomoc bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Oświęcimiu w imieniu „naszych braci mniejszych”.

Serdecznie dziękujemy.