30 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka.
Z tej okazji została zorganizowana dyskoteka szkolna. Samorząd uczniowski wraz z opiekunami, stanął na wysokości zadania i przygotował wiele ciekawych zabaw i konkursów. Czego tam nie było?!

Taniec z balonami, wiązanie krawata, przejście z piłeczką pingpongową na łyżce, odgadywanie marek samochodów, rysowanie z zamkniętymi oczami, a dla prawdziwych twardzieli zjedzenie papryczki chili i cytryny.
Pod koniec zabawy wszystkie  klasy stanęły w szranki i musiały ubijać jajka na sztywną pianę, pierwsze miejsce przypadło klasie I
Na zakończenie wybraliśmy króla parkietu i tutaj niekwestionowanym zwycięzcą został Bartosz Sz. z klasy III
Wspaniałą zabawę umilał swym graniem DJ MeFju.
Aby tancerzom sił nie zabrakło, mogli posilić się pysznym ciastem, upieczonym przez rodziców.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodziców, bez których to przedsięwzięcie nie miałoby miejsca!