25 czerwca 2021 roku zakończył się nietypowy rok szkolny. Nietypowy, bowiem dla większości dzieci kojarzący się ze zdalnym nauczaniem.
Na szczęście, zarówno przedszkolaki, jak i uczniowie mogli wziąć udział
w uroczystościach podsumowujących rok szkolny.
Dzieci z klasy 1 i 3 zaprezentowały ciekawy program artystyczny.
Z kolei w przedszkolu pożegnano grupę 3 „Jeżyki”, życząc im samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechu na każdy dzień. „Jeżyki” przygotowały pożegnalny występ – nie zabrakło wierszyków oraz piosenek. Grupa 2 również pięknie zaśpiewała. Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci  – tymi słowami możemy podsumować kolejny etap wspólnej nauki.
Pani Dyrektor podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za pracę, zarówno w czasie w czasie trwania nauczania zdalnego, jak i stacjonarnego, a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Skip to content